Bosch nagradna igra

Kupite Bosch u BAUHAUS-u i osvojite vrijedne nagrade!

Trajanje nagradne igre "Svaki tjedan poklon vrijedan": 13.3. do 30.6.2017.

Pravila nagradne igre pročitajte ovdje:

Pravila nagradne igre "Svaki tjedan poklon vrijedan"

Dobitnici tjednih nagrada:

Tjedan 1. - Jasenka Imbert, Bregana

Tjedan 2. - Slaven Šantić, Trogir

Tjedan 3. - Tomislav Sliepčević, Varaždinske Toplice 

Tjedan 4. - Senka Faćini, Pula

Tjedan 5. - Dubravko Rekić, Bjelovar

Tjedan 6. - Marko Dujmović, Vukovina

Tjedan 7. - Anita Ivanković, Osijek 

Tjedan 8. - Gordana Kaniški, Gornji Kuršanec - Nadelišće

Tjedan 9. - Kristina Božić, Zagreb

Tjedan 10. - Alojzije Jukić, Zagreb

Tjedan 11. - Bojan Zamuda, Sv. Martin na Muri

Tjedan 12. - Predrag Tešanović, Sesvetski Kraljevec

Tjedan 13. - Nada Firak Varga, Sesvete

Tjedan 14. - Zlatko Šimonović, Pula 

Tjedan 15. - Antun Ivanković, Osijek

Tjedan 16. - Želimir Krok, Zagreb

Dobitnik glavne nagrade 5.000,00 kn na potrošačkoj kartici:

Jasmina Ricijaš, Klanjec

Dobitnici BOSCH visokotlačnog perača Aquatak 37-13 Plus:

1. Josip Krajcar, Kumrovec

2. Jerko Prvinić, Grohote

Dobitnici premium roštilja Smokey Joe:

1. Tihomir Jurić, Brdovec

2. Slaven Bačić, Zadar

3. Cvetko Štifanić, Žminj

Dobitnici poklon bona u vrijednosti 500 kn:

1. Goran Videc, Turčin

2. Josip Rokić, Pula

3. Ladislav Mlinarić, Nedelišće

4. Sandra Afrić, Šapjane

5. Ivan Cesar, Zagreb

6. Ivan Olenković, Zagreb

7. Neven Surać, Rijeka

8. Darko Višnjić, Pula

Dobitnici seta pribora:

1. Ivica Paun, Zagreb

2. Aleks Aćimović, Pula

3. Stanko Crnčić, Dobrinj

4. Dragica Lovrić, Trogir

5. Zoran Pršle, Plešce

6. Bruno Marincel, Novi Marof

7. Nenad Kunštek, Zagreb

8. Darko Paljug, Prekvršje

9. Andrea Zabjan Bogut, Samobor

10. Damian Križ, Pula

11. Davorin Siuc, Koprivnica

12. Alen Dalip, Zagreb

13. Iris Belec, Čakovec

14. Kristina Toth Đurić, Rab

15. Martin Maurić, Sv.Petar u šumi

16. Stevica Savin, Pula

17. Šime Buljac, Split

18. Tomislav Šur, Turjaci

19. Dijana Vuić, Zagreb

20. Tomislav Breški, Maruševec

21. Goran Grčević, Gospić

22. Snješko Devald, Zagreb

23. Marijana Pranjić, Sesvete

24. Antonio Češljaš, Varaždin

25. Andrija Kozina, Zagreb

26. Ivo Šore, Split

27. Josip Butković, Rijeka

28. Lazar Cvjetković, Matulji

29. Igor Bunjevac, Zagreb

30. Andrija Ivanković, Osijek