popis proizvoda
-
Bison
Sredstvo za uklanjanje plijesni Air Max500 ml, Bočica s raspršivačem7,49 €za Komad (1 l = 14,98 €)Dostupno za dostavu
Iz kataloga -
Probau
Gotovi suhi beton25 kg3,45 €za Komad (1 kg = 0,14 €)POPUST NA KOLIČINUNije dostupno na webshopu
Iz kataloga -
Probau
Fina žbukaSive boje5,39 €za Komad (1 kg = 0,22 €)POPUST NA KOLIČINUNije dostupno na webshopu
Iz kataloga -
Cemix
Cementni mort MM525 kg3,69 €za Komad (1 kg = 0,15 €)POPUST NA KOLIČINUNije dostupno na webshopu
Iz kataloga -
Probau
Gruba žbuka25 kg3,95 €za Komad (1 kg = 0,16 €)POPUST NA KOLIČINUNije dostupno na webshopu
Iz kataloga -
Probau
Masa za izravnavanje20 kg, Debljina sloja: 0 mm - 30 mm23,65 €za Vreća (1 kg = 1,18 €)Nije dostupno na webshopu
Iz kataloga -
Probau
Masa za izravnavanje20 kg, Debljina sloja: 0 mm - 40 mm20,85 €za Vreća (1 kg = 1,04 €)Nije dostupno na webshopu
Iz kataloga