popis proizvoda
-
Autan
Sredstvo protiv komaraca Tropical100 ml, SprejUmjesto8,95 €12,45za Komad (1 l = 89,50 €)30 dana najbolja cijena: 8,95 €Dostupno za dostavu
Iz kataloga -
Off!
Sprej protiv insekata100 mlUmjesto4,95 €6,95za Komad (1 l = 49,50 €)30 dana najbolja cijena: 4,95 €Dostupno za dostavu
Iz kataloga -
Autan
Sprej protiv insekata100 mlUmjesto6,95 €9,95za Komad (1 l = 69,50 €)30 dana najbolja cijena: 6,95 €Dostupno za dostavu
Iz kataloga -
Off!
Sredstvo protiv komaraca100 ml, PrskanjeUmjesto4,95 €6,95za Komad (1 l = 49,50 €)30 dana najbolja cijena: 4,95 €Dostupno za dostavu
Iz kataloga -
Raid
Uređaj za zaštitu od insekata2 Kom., KomarciUmjesto8,95 €12,95za Komad (1 l = 213,10 €)30 dana najbolja cijena: 8,95 €Dostupno za dostavu
Iz kataloga -
Raid
Dodatno punjenje aparatića za komarce36 ml, LavandaUmjesto8,45 €11,95za Komad (1 l = 234,72 €)30 dana najbolja cijena: 8,45 €Dostupno za dostavu
Iz kataloga -
Raid
Dodatno punjenje aparatića za komarce10 Kom., U zatvorenomUmjesto1,75 €2,45za Komad30 dana najbolja cijena: 1,75 €Dostupno za dostavu
Iz kataloga -
Raid
Dodatno punjenje aparatića za komarceMaks. područje primjene: 30 m², 240 hUmjesto5,95 €8,45za Komad30 dana najbolja cijena: 5,95 €Dostupno za dostavu
Iz kataloga -
Raid
Dodatno punjenje aparatića za komarce60 Kom., U zatvorenomUmjesto5,95 €8,45za Komad30 dana najbolja cijena: 5,95 €Dostupno za dostavu
Iz kataloga -
Substral
Gnojivo za travnjake Jesen5 kg, Maks. područje primjene: 250 m²28,90 €za Komad (1 kg = 5,78 €)Nije dostupno na webshopu
Iz kataloga