popis proizvoda
-
Bellissa
Rubna traka za travnjakMetal, Pocinčano8,45 €za Komad (1 m = 7,16 €)Dostupno za dostavu
-
Gloria
Četka za čišćenje poda MultiBrush speedcontrol500 W, 450 okr/min - 1.600 okr/min175,- €za KomadDostupno za dostavu
BAUHAUS JAMSTVO -
Bellissa
Rubna traka za travnjakRešetka, 118 x 13 cm11,45 €za Komad (1 m = 9,70 €)Dostupno za dostavu
-
Einhell
Valjak za travnjak GC-GR 57Radna širina: 57 cm, Promjer: 32 cm89,95 €za KomadDostupno za dostavu
Iz kataloga -
Bellissa
Rubna traka za travnjak20 x 13 cm, Čelik, Pocinčano2 modela6,45 €za KomadDostupno za dostavu
-
Compo
Gnojivo za travnjake20 kg, Maks. područje primjene: 750 m²69,95 €za Komad (1 kg = 3,50 €)Dostupno za dostavu
-
Windhager
Rubna traka za travnjakSrebrne boje, D x V: 118 x 12 cm, Pocinčano6,95 €za KomadDostupno za dostavu
-
Bellissa
Rubna traka za travnjak1.000 x 0,2 x 12 cm, Crne boje, Polipropilen39,95 €za KomadDostupno za dostavu
-
Bellissa
Rubna traka za travnjak500 x 14 cm, Metal, Pocinčano22,95 €za Komad (1 m = 4,59 €)Dostupno za dostavu
-
Greenworks 60V Akkusystem
Akumulatorska kosilica GD60LM46SPK460 V, 1 baterija, 4 Ah, Širina reza: 46 cmUmjesto399,- €499,-za Komad30 dana najbolja cijena: 399,- €Dostupno za dostavu
Iz katalogaBAUHAUS JAMSTVO -
Substral
Gnojivo za travnjake Jesen2 kg, Maks. područje primjene: 100 m²19,95 €za Komad (1 kg = 9,98 €)Dostupno za dostavu
-
Bellissa
Rubna traka za travnjak40 x 13 cm, Čelik, Pocinčano2 modela12,95 €za KomadDostupno za dostavu
-
Substral
Gnojivo za travnjake2 kg, Maks. područje primjene: 100 m²19,95 €za Komad (1 kg = 9,98 €)Dostupno za dostavu
-
Gardol
Rubna traka za travnjakZelene boje, 9 m x 10 cm6 modela4,95 €za Komad (1 m = 0,55 €)Dostupno za dostavu
-
Gardol
Rubna traka za travnjakAntracit, 9 m x 20 cm6 modela10,95 €za Komad (1 m = 1,22 €)Dostupno za dostavu
-
Doppler
Držač suncobrana za travnjakZa promjer cijevi: 25 mm - 38 mm, Čelik54,95 €za KomadDostupno za dostavu
-
Bellissa
Rubna traka za travnjak Comfort118 x 9 cm, Metal, Pocinčano, Rub za košnju13,95 €za Komad (1 m = 11,82 €)Dostupno za dostavu
-
Gardena
Vrtni tuš DuoŠiljak za zabijanje u zemlju, Visina: 207 cm, Aluminij / plastika2 modela49,95 €za KomadDostupno za dostavu
-
Gardol
Rubna traka za travnjakZelene boje, 9 m x 20 cm6 modela10,95 €za Komad (1 m = 1,22 €)Dostupno za dostavu
-
Substral
Gnojivo za travnjake Jesen5 kg, Maks. područje primjene: 250 m²28,90 €za Komad (1 kg = 5,78 €)Nije dostupno na webshopu
Iz kataloga -
Windhager
Rubna traka za travnjakZelene boje, D x V: 9 m x 20 cm, Plastika2 modela11,95 €za Komad (1 m = 1,33 €)Dostupno za dostavu