Popis željenih proizvoda

  (569 Rezultati)

popis proizvoda

  • 14,50 €
    za Komad (1 kg = 0,58 €)
    POPUST NA KOLIČINU
    Dostupno za dostavu
    Označi
    Ceresit Fleksibilno ljepilo CM 16 (Sive boje, 25 kg)
  • Probau
    Ljepilo za pločice

    Područje uporabe: U zatvorenom, 25 kg
    4,99 €
    za Komad (1 kg = 0,20 €)
    POPUST NA KOLIČINU
    Dostupno za dostavu
    Označi
    Probau Ljepilo za pločice (Područje uporabe: U zatvorenom, 25 kg)
  • Postolja TL8

    1 Kom., Podešavanje po visini: 6 cm - 15 cm, Plastika
    2  modela
    3,99 €
    za Komad
    Dostupno za dostavu
    Označi
    Postolja TL8 (1 Kom., Podešavanje po visini: 6 cm - 15 cm, Plastika)
  • 12  modela
    14,85 €
    za Paket (1 kg = 2,97 €)
    Dostupno za dostavu
    Označi
    Ceresit Fleksibilna masa za fugiranje CE 40 (Antracit, 5 kg)
  • Postolja TL7

    1 Kom., Podešavanje po visini: 3 cm - 6 cm, Plastika
    2  modela
    3,59 €
    za Komad
    Dostupno za dostavu
    Označi
    Postolja TL7 (1 Kom., Podešavanje po visini: 3 cm - 6 cm, Plastika)
  • Scheppach
    Električni rezač pločica FS3600

    900 W, Maksimalna dužina reza: 920 mm, Dubina rezanja na 90°: 36 mm
    499,- €
    za Komad
    Dostupno za dostavu
    Označi
    Scheppach Električni rezač pločica FS3600 (900 W, Maksimalna dužina reza: 920 mm, Dubina rezanja na 90°: 36 mm)
    BAUHAUS JAMSTVO
  • Nosač za ploču TL1

    15 Kom., Plastika
    35,90 €
    za Paket
    Dostupno za dostavu
    Označi
    Nosač za ploču TL1 (15 Kom., Plastika)
  • 4  modela
    10,39 €
    za Komad (1 l = 33,52 €)
    Dostupno za dostavu
    Označi
    Probau Silikon za kamen i kamene površine (Sive boje, 310 ml)
  • 8,09 €
    za Komad (1 kg = 1,62 €)
    Dostupno za dostavu
    Označi
    Ceresit Fleksibilno ljepilo CM 16 (Sive boje, 5 kg)
  • 19,90 €
    za Kanta (1 kg = 3,98 €)
    Dostupno za dostavu
    Označi
    Stegu Ljepilo za pločice Powerelastik (5 kg)
  • 11,85 €
    za Komad (1 kg = 0,47 €)
    POPUST NA KOLIČINU
    Dostupno za dostavu
    Označi
    Ceresit Ljepilo za pločice CM 11 Plus (25 kg)
  • 22,95 €
    za Komad
    Dostupno za dostavu
    Označi
    Pištolj za PU pjenu Standard (Crne boje)
  • 3,09 €
    za Komad (1 l = 9,97 €)
    Dostupno za dostavu
    Označi
    Probau Akrilna masa za pukotine , gruba (Bijele boje, 310 ml)
  • 7,79 €
    za Komad
    Dostupno za dostavu
    Označi
    Sika Pištolj za kartuše Sealant Gun (Žuta)
  • 14,95 €
    za Komad
    Dostupno za dostavu
    Označi
    Kliješta za niveliranje (Metal)
  • 9,28 €
    za Komad
    Dostupno za dostavu
    Označi
    Alpha Tools Komplet preša za kartuše (5 -dij.)
  • Vrećica za fugiranje

    Zelene boje, Prikladno za: Fuge
    17,95 €
    za Komad
    Dostupno za dostavu
    Označi
    Vrećica za fugiranje (Zelene boje, Prikladno za: Fuge)
  • Scheppach
    Električni rezač pločica FS 4700

    1.200 W, Maksimalna dužina reza: 1.200 mm, Dubina rezanja na 90°: 34 mm
    599,- €
    za Komad
    Dostupno za dostavu
    Označi
    Scheppach Električni rezač pločica FS 4700 (1.200 W, Maksimalna dužina reza: 1.200 mm, Dubina rezanja na 90°: 34 mm)
    BAUHAUS JAMSTVO
  • 109,- €
    za Komad
    Dostupno za dostavu
    Označi
    Einhell PXC 18V Akumulatorski pištolj za silikon TE-SG 18/10 Li-Solo (18 V, Bez akumulatora)
    BAUHAUS JAMSTVO
  • Križići za pločice

    Namijenjeno za: Širina fuge 2 mm, Plastika, 100 Kom.
    4  modela
    4,75 €
    za Paket
    Dostupno za dostavu
    Označi
    Križići za pločice (Namijenjeno za: Širina fuge 2 mm, Plastika, 100 Kom.)
  • Heka
    Ručni rezač pločica EUROCUT2

    Maksimalna dužina reza: 300 mm, Maksimalna debljina pločica: 8 mm
    2  modela
    29,95 €
    za Komad
    Dostupno za dostavu
    Označi
    Heka Ručni rezač pločica EUROCUT2 (Maksimalna dužina reza: 300 mm, Maksimalna debljina pločica: 8 mm)
  • Okapni rub

    D x V: 250 x 1 cm
    14,79 €
    za Komad
    Dostupno za dostavu
    Označi
    Okapni rub (D x V: 250 x 1 cm)
  • 2  modela
    6,59 €
    za Komad (1 l = 21,97 €)
    Dostupno za dostavu
    Označi
    Sika Sanitarni silikon Sanisil (Bijele boje, 300 ml)
  • Profil za pločice , aluminijski

    Aluminij, 1 m x 12,5 mm
    4,63 €
    za Komad (1 m = 4,63 €)
    Dostupno za dostavu
    Označi
    Profil za pločice , aluminijski (Aluminij, 1 m x 12,5 mm)
  • Wisent
    Vakuumski podizač

    2-struko, Nosiva sila: 25 kg
    24,95 €
    za Komad
    Dostupno za dostavu
    Označi
    Wisent Vakuumski podizač (2-struko, Nosiva sila: 25 kg)
  • Heka
    Strugaljka za vodu

    Puna guma, Duljina: 60 cm
    2  modela
    22,95 €
    za Komad
    Dostupno za dostavu
    Označi
    Heka Strugaljka za vodu (Puna guma, Duljina: 60 cm)
  • 9  modela
    18,89 €
    za Komad
    Dostupno za dostavu
    Označi
    Vafra Revizijska vratašca
  • Knauf
    Akrilna brtvena masa

    Bijele boje, 310 ml
    2,79 €
    za Komad (1 l = 9,- €)
    Dostupno za dostavu
    Označi
    Knauf Akrilna brtvena masa (Bijele boje, 310 ml)
  • Baza za niveliranje

    Plastika, 100 Kom.
    6,95 €
    za Paket
    Dostupno za dostavu
    Označi
    Baza za niveliranje (Plastika, 100 Kom.)
  • 18,79 €
    za Komad (1 kg = 0,75 €)
    Dostupno za dostavu
    Označi
    Ceresit Fleksibilno ljepilo CM 17 (Sive boje, 25 kg)
  • 9  modela
    11,99 €
    za Komad
    Dostupno za dostavu
    Označi
    Vafra Revizijska vratašca
  • Wisent
    Komplet za suhu gradnju

    3 -dij., Prikladno za: Gips-kartonske ploče
    34,78 €
    za Komad
    Dostupno za dostavu
    Označi
    Wisent Komplet za suhu gradnju (3 -dij., Prikladno za: Gips-kartonske ploče)
  • 4,99 €
    za Vrećica
    Dostupno za dostavu
    Označi
    Ploče za izravnavanje TL3 (50 Kom., Plastika)
  • 544,- €
    za Komad
    Dostupno za dostavu
    Označi
    Einhell Rezač pločica i kamena RT-SC 570 l (1.500 W)
  • 12  modela
    11,85 €
    za Komad (1 kg = 2,37 €)
    Dostupno za dostavu
    Označi
    Ceresit Fleksibilna masa za fugiranje CE 40 (Manhattan, 5 kg)
  • Wolfcraft
    Pištolj za kartuše MG 211 ERGO

    Namijenjeno za: Kartuše od 310 ml Ø 50 x 225 mm, Akril
    12,95 €
    za Komad
    Dostupno za dostavu
    Označi
    Wolfcraft Pištolj za kartuše MG 211 ERGO (Namijenjeno za: Kartuše od 310 ml Ø 50 x 225 mm, Akril)

36 od 569 proizvoda