popis proizvoda
-
SchimmelX
Boja za zidBijele boje, Mat, 2,5 l3 modela25,95 €za Komad (1 l = 10,38 €)Dostupno za dostavu
Iz kataloga -
SchimmelX
Boja za zidBijele boje, Mat, 5 l3 modela48,90 €za Komad (1 l = 9,78 €)Dostupno za dostavu
Iz kataloga -
SchimmelX
Boja za zidBijele boje, Mat, 750 ml3 modela9,95 €za Komad (1 l = 13,27 €)Dostupno za dostavu
Iz kataloga -
Chromos
Boja za prekrivanje mrlja na zidovima Chromos Poliflor750 ml, Bijele boje9,49 €za Komad (1 l = 12,65 €)Dostupno za dostavu
-
Bondex
Boja na bazi kredeUgodna zelena, 500 ml12 modela16,59 €za Komad (1 l = 33,18 €)Dostupno za dostavu
-
Bondex
Boja na bazi kredeŠarmantno bijela, 500 ml12 modela16,59 €za Komad (1 l = 33,18 €)Dostupno za dostavu
-
Bondex
Boja na bazi kredeElegantna sivosmeđa, 500 ml12 modela16,59 €za Komad (1 l = 33,18 €)Dostupno za dostavu
-
swingcolor
Podvodna bojaPlave boje, 2,5 l, Sjaj41,49 €za Komad (1 l = 16,60 €)Dostupno za dostavu
-
Bondex
Boja na bazi kredeSvijetlozelena, 500 ml12 modela16,59 €za Komad (1 l = 33,18 €)Dostupno za dostavu
-
Bondex
Boja na bazi kredeKreativno bijela, 500 ml12 modela16,59 €za Komad (1 l = 33,18 €)Dostupno za dostavu
-
Bondex
Boja na bazi kredeKrem vanilija, 500 ml12 modela16,59 €za Komad (1 l = 33,18 €)Dostupno za dostavu
-
Bondex
Boja na bazi kredeNježno siva, 500 ml12 modela16,59 €za Komad (1 l = 33,18 €)Dostupno za dostavu
-
Bondex
Lak za raspršivanje za namještaj i dekoracijeMistična crna, Mutno mat, 400 ml10 modela21,02 €za Komad (1 l = 52,55 €)Dostupno za dostavu
-
Bondex
Boja na bazi kredeRomantično ružičasta, 500 ml12 modela16,59 €za Komad (1 l = 33,18 €)Dostupno za dostavu
-
Bondex
Boja na bazi kredeSvijetlosiva, 500 ml12 modela16,59 €za Komad (1 l = 33,18 €)Dostupno za dostavu
-
swingcolor
Podvodna bojaTirkizno, 750 ml, Sjaj18,29 €za Komad (1 l = 24,39 €)Dostupno za dostavu
-
Bondex
Lak za raspršivanje za namještaj i dekoracijeKreativno bijela, Mutno mat, 400 ml10 modela21,02 €za Komad (1 l = 52,55 €)Dostupno za dostavu
-
Bondex
Boja na bazi kredeUdobni petrolej, 500 ml12 modela16,59 €za Komad (1 l = 33,18 €)Dostupno za dostavu
-
Bondex
Boja na bazi kredeKameno siva, 500 ml12 modela16,59 €za Komad (1 l = 33,18 €)Dostupno za dostavu
-
Bondex
Boja na bazi kredeNježno plava, 500 ml12 modela16,59 €za Komad (1 l = 33,18 €)Dostupno za dostavu
-
Bondex
Lak za raspršivanje za namještaj i dekoracijeKremasto bijela, Mutno mat, 400 ml10 modela21,02 €za Komad (1 l = 52,55 €)Dostupno za dostavu
-
Bondex
Lak za raspršivanje za namještaj i dekoracijeToplo nebesko siva, Mat, 400 ml10 modela21,02 €za Komad (1 l = 52,55 €)Dostupno za dostavu