popis proizvoda
-
Bison
Univerzalno višenamjensko ljepilo Metal LockNeto volumen: 6 ml5,99 €za Komad (1 l = 998,33 €)Dostupno za dostavu
-
D-c-fix
Dekorativna folija Metallic Glitter45 x 150 cm, Metallic, Srebrna6,59 €za Komad (1 m = 4,39 €)Dostupno za dostavu
-
Žica za ručni rad i dekoraciju0,45 mm x 50 m, Plastika, Prozirno2,51 €za Komad (1 m = 0,05 €)Dostupno za dostavu
-
UHU
Univerzalno višenamjensko ljepilo extra31 g, Gelasto, Spremno za upotrebu2,24 €za Komad (1 kg = 72,26 €)Dostupno za dostavu
-
UHU
Univerzalno višenamjensko ljepilo Kraft Flex & Clean Kraft42 g, Tekuće, Spremno za upotrebu3,44 €za Komad (1 kg = 81,90 €)Dostupno za dostavu
-
UHU
Ljepilo u olovci21 g, Tvrdo2 modela1,50 €za Komad (1 kg = 71,43 €)Nije dostupno na webshopu
-
Cricut Joy Xtra
Rezni ploter Početni setBluetooth, Širina reza: 21,6 cm, Duljina reza: 1,2 m249,- €za KomadDostupno za dostavu