popis proizvoda
-
Bekament
Mrežica za armiranjeStaklo, 50 m²3 modela61,49 €za Rola (m² = 1,23 €)Dostupno za dostavu
-
Bekament
Završna dekorativna žbuka BK-Plast25 kg, Bijele boje, Granulacija: 1,5 mm42,99 €za Komad (1 kg = 1,72 €)Dostupno za dostavu
-
Bekament
Završna dekorativna žbuka BK-Plast25 kg, Bijele boje, Granulacija: 2 mm42,99 €za Komad (1 kg = 1,72 €)Dostupno za dostavu
-
Cemix
Vapneno-cementna žbuka za ručnu obradu5 kg, Bijele boje5,79 €za Komad (1 kg = 1,16 €)Dostupno za dostavu
-
Bekament
Kutni aluminijski profil Zoki2,5 m x 50 mm6,59 €za Komad (1 m = 2,64 €)Dostupno za dostavu
-
Ceresit
Ljepilo za izolacijske ploče Thermo UniversalSive boje, 25 kg8,35 €za Komad (1 kg = 0,33 €)Nije dostupno na webshopu
-
Bekament
Završna žbuka BK-PlastNeto težina: 25 kg42,99 €za Komad (1 kg = 1,72 €)Dostupno za dostavu
-
Bekament
Mrežica za armiranjeStaklo, 10 m²3 modela11,49 €za Komad (m² = 1,15 €)Dostupno za dostavu
-
Bekament
Mrežica za armiranjeStaklo, 25 m²3 modela32,90 €za Komad (m² = 1,32 €)Dostupno za dostavu
-
Priključni profil za prozorski prag APUDuljina: 250 cm4,75 €za Komad (1 m = 1,90 €)Dostupno za dostavu
-
Bekament
Završna žbuka u boji BK-S PlastBijela, 25 kg45,49 €za Komad (1 kg = 1,82 €)Nije dostupno na webshopu