popis proizvoda
-
Autan
Sredstvo protiv komaraca Tropical100 ml, SprejUmjesto8,95 €12,45za Komad (1 l = 89,50 €)30 dana najbolja cijena: 8,95 €Dostupno za dostavu
Iz kataloga -
Off!
Sprej protiv insekata100 mlUmjesto4,95 €6,95za Komad (1 l = 49,50 €)30 dana najbolja cijena: 4,95 €Dostupno za dostavu
Iz kataloga -
Off!
Sredstvo protiv komaraca100 ml, PrskanjeUmjesto4,95 €6,95za Komad (1 l = 49,50 €)30 dana najbolja cijena: 4,95 €Dostupno za dostavu
Iz kataloga -
Autan
Sprej protiv insekata100 mlUmjesto6,95 €9,95za Komad (1 l = 69,50 €)30 dana najbolja cijena: 6,95 €Dostupno za dostavu
Iz kataloga -
Raid
Uređaj za zaštitu od insekata2 Kom., KomarciUmjesto8,95 €12,95za Komad (1 l = 213,10 €)30 dana najbolja cijena: 8,95 €Dostupno za dostavu
Iz kataloga -
Raid
Dodatno punjenje aparatića za komarce10 Kom., U zatvorenomUmjesto1,75 €2,45za Komad30 dana najbolja cijena: 1,75 €Dostupno za dostavu
Iz kataloga -
Raid
Dodatno punjenje aparatića za komarceMaks. područje primjene: 30 m², 240 hUmjesto5,95 €8,45za Komad30 dana najbolja cijena: 5,95 €Dostupno za dostavu
Iz kataloga -
Raid
Dodatno punjenje aparatića za komarce60 Kom., U zatvorenomUmjesto5,95 €8,45za Komad30 dana najbolja cijena: 5,95 €Dostupno za dostavu
Iz kataloga -
Raid
Dodatno punjenje aparatića za komarce36 ml, LavandaUmjesto8,45 €11,95za Komad (1 l = 234,72 €)30 dana najbolja cijena: 8,45 €Dostupno za dostavu
Iz kataloga -
Windhager
Uređaj za zaštitu od insekata 3 Star1.000 V, Učinkovitost: 20 m²18,95 €za KomadDostupno za dostavu
-
Windhager
Uređaj za zaštitu od insekata Schutzlampe 4 Star1.000 V, Učinkovitost: 40 m²27,95 €za KomadDostupno za dostavu
-
Swissinno
Uređaj za zaštitu od insekata LED Mini3 W, Učinkovitost: 20 m²26,95 €za KomadDostupno za dostavu
-
Swissinno
Uređaj za zaštitu od insekata LED10 W, Učinkovitost: 40 m²2 modela46,95 €za KomadDostupno za dostavu
-
Swissinno
Ultrazvučni rastjerivač glodavacaUčinkovitost: 20 m², Bijele boje38,95 €za KomadDostupno za dostavu
-
Substral Celaflor
Mamac za mrave2 Kom., Maks. područje primjene: 15 m²7,95 €za KomadDostupno za dostavu
-
Swissinno
Uređaj za zaštitu od insekata LED24 W, Učinkovitost: 80 m²109,- €za KomadDostupno za dostavu
-
Swissinno
Uređaj za zaštitu od insekata LED4 W, Učinkovitost: 20 m²2 modela109,- €za KomadDostupno za dostavu