popis proizvoda
-
A.S. Création Metropolitan Stories
Flis tapetaSivo-zelene boje, Izgled betona, 10,05 x 0,53 m23,20 €za Komad (m² = 4,35 €)Dostupno za dostavu
-
Bison
Dvokomponentno ljepilo 65 mlOtporno na morsku vodu10,99 €za Komad (1 l = 196,25 €)Dostupno za dostavu
-
A.S. Création Stories of Life
Flis tapetaSiva, plava, brončana, Izgled betona, 10,05 x 0,53 m20,49 €za Rola (m² = 3,84 €)Dostupno za dostavu
-
swingcolor
Boja za podTamno siva, 2,5 l, Svilenkasti sjaj8 modela49,29 €za Komad (1 l = 19,72 €)Dostupno za dostavu
-
swingcolor
Boja za podOrah, 4 l, Svilenkasti sjaj8 modela73,99 €za Komad (1 l = 18,50 €)Dostupno za dostavu
-
swingcolor
Boja za podSiva, 4 l, Svilenkasti sjaj8 modela73,99 €za Komad (1 l = 18,50 €)Dostupno za dostavu
-
swingcolor
Boja za podSmeđa, 4 l, Svilenkasti sjaj8 modela73,99 €za Komad (1 l = 18,50 €)Dostupno za dostavu