Ljepila za sustave toplinske izolacije
(14 Proizvodi)popis proizvoda
-
Cemix
Vapneno-cementna žbuka za ručnu obradu5 kg, Bijele boje5,79 €za Komad (1 kg = 1,16 €)Dostupno za dostavu
-
Ceresit
Ljepilo za izolacijske ploče Thermo UniversalSive boje, 25 kg8,35 €za Komad (1 kg = 0,33 €)Nije dostupno na webshopu
-
Ceresit
Ljepilo za stiropor Multi Pro25 kg, Cca 4 – 5 kg/m² za lijepljenje11,59 €za Komad (1 kg = 0,46 €)Nije dostupno na webshopu