popis proizvoda
-
Mellerud
Sredstvo za uklanjanje ljepila0,25 l, Boca sa zatvaračem sa zaštitom za djecu7,99 €za Komad (1 l = 31,96 €)Dostupno za dostavu
-
Star Drops The Pink Stuff
Univerzalno svenamjensko sredstvo za čišćenje The Miracle Cleaning Paste850 g, Kutija3,99 €za Komad (1 kg = 4,69 €)Dostupno za dostavu
-
Star Drops The Pink Stuff
Univerzalno svenamjensko sredstvo za čišćenje The Miracle Multi-Purpose Cleaner750 ml, Boca s prskajućom glavom2,99 €za Komad (1 l = 3,99 €)Dostupno za dostavu
-
Mellerud
Sredstvo za uklanjanje cementnih naslaga1 l, Boca sa zatvaračem sa zaštitom za djecu, Prikladno za: Mramor8,99 €za Komad (1 l = 8,99 €)Dostupno za dostavu
-
Mellerud
Sredstvo za čišćenje površina1 l, Boca sa zatvaračem sa zaštitom za djecu8,99 €za Komad (1 l = 8,99 €)Dostupno za dostavu
-
Mellerud
Sredstvo za njegu kamena i pločicaBočica s raspršivačem, 1 l8,49 €za Komad (1 l = 8,49 €)Dostupno za dostavu
-
Mellerud
Sredstvo za uklanjanje cementnih naslaga1 l, Boca sa zatvaračem sa zaštitom za djecu5,99 €za Komad (1 l = 5,99 €)Dostupno za dostavu
-
Mellerud
Zaštitni premaz0,5 l, Boca sa zatvaračem sa zaštitom za djecu8,99 €za Komad (1 l = 17,98 €)Dostupno za dostavu
-
Mellerud
Sredstvo za odmašćivanje kuhinje0,5 l, Bočica s raspršivačem6,69 €za Komad (1 l = 13,38 €)Dostupno za dostavu
-
Mellerud
Sredstvo za čišćenje s aktivnom pjenom0,5 l, Bočica s raspršivačem8,49 €za Komad (1 l = 16,98 €)Dostupno za dostavu
-
Mellerud
Sredstvo za čišćenje površina1 l, Boca sa zatvaračem sa zaštitom za djecu, Snažno čišćenje7,49 €za Komad (1 l = 7,49 €)Dostupno za dostavu
-
Mellerud
Sredstvo za čišćenje i laštenje parketa i pluto1 l, Boca sa zatvaračem sa zaštitom za djecu8,99 €za Komad (1 l = 8,99 €)Dostupno za dostavu
-
Mellerud
Sredstvo za čišćenje površina0,5 l, Boca sa zatvaračem sa zaštitom za djecu15,99 €za Komad (1 l = 31,98 €)Dostupno za dostavu
-
Mellerud
Sredstvo za čišćenje stakla0,5 l, Bočica s raspršivačem5,99 €za Komad (1 l = 11,98 €)Dostupno za dostavu
-
Mellerud
Sredstvo za čišćenje metala0,5 l, Boca sa zatvaračem sa zaštitom za djecu9,99 €za Komad (1 l = 19,98 €)Dostupno za dostavu
-
Mellerud
Sredstvo za njegu perilice0,5 l, Boca sa zatvaračem sa zaštitom za djecu7,49 €za Komad (1 l = 14,98 €)Dostupno za dostavu
-
Mellerud
Sredstvo za čišćenje ploče štednjaka od staklene keramike0,5 l, Boca sa zatvaračem sa zaštitom za djecu8,99 €za Komad (1 l = 17,98 €)Dostupno za dostavu
-
Mellerud
Sredstvo za čišćenje laminata1 l, Boca sa zatvaračem sa zaštitom za djecu8,49 €za Komad (1 l = 8,49 €)Dostupno za dostavu
-
Star brite
Sredstvo za čišćenje i njegu površine Vinyl Brite473 ml, Prikladno za: Vinil23,95 €za Komad (1 l = 47,90 €)Dostupno za dostavu
-
Sredstvo za čišćenje parketa1 l, Boca s prskajućom glavom5,30 €za Komad (1 l = 5,30 €)Dostupno za dostavu
-
Wepos
Sredstvo za čišćenje750 ml, Boca s prskajućom glavom11,94 €za Komad (1 l = 15,92 €)Dostupno za dostavu
-
Sanitec
Sredstvo za čišćenje stakla Crystal750 ml, Boca s prskajućom glavom3,49 €za Komad (1 l = 4,65 €)Dostupno za dostavu
-
Sredstvo za čišćenje drva S3 Wood500 ml, Boca s prskajućom glavom6,99 €za Komad (1 l = 13,98 €)Dostupno za dostavu
-
Sanitec
Sredstvo za čišćenje mrlja Degreaser UltraLimun, 750 ml4,49 €za Komad (1 l = 5,99 €)Dostupno za dostavu