popis proizvoda
-
Bison
Sredstvo za uklanjanje plijesni Air Max500 ml, Bočica s raspršivačem7,49 €za Komad (1 l = 14,98 €)Dostupno za dostavu
Iz kataloga -
Mellerud
Sredstvo protiv plijesni0,5 l, Boca s pištoljem za prskanje8,99 €za Komad (1 l = 17,98 €)Dostupno za dostavu
-
Mellerud
Zaštita od plijesniBočica s raspršivačem, 0,5 l9,99 €za Komad (1 l = 19,98 €)Dostupno za dostavu
-
Mellerud
Sredstvo protiv plijesni0,5 l, Bočica s raspršivačem9,99 €za Komad (1 l = 19,98 €)Dostupno za dostavu
NOVO -
Mellerud
Sredstvo za uklanjanje plijesniBoca s prskajućom glavom, 0,5 l8,79 €za Komad (1 l = 17,58 €)Dostupno za dostavu
NOVO