popis proizvoda
-
Gardena StarCut
Teleskopske škare za grane Pro LMaksimalna debljina grane: 32 mm119,- €za KomadDostupno za dostavu
-
Plantella
Gnojivo za masline25 kg, Maks. područje primjene: 250 m²31,95 €za Komad (1 kg = 1,28 €)Dostupno za dostavu
-
Tkanina za zaštitu od korova Geotex1.000 x 160 cm24,95 €za Komad (1 m = 2,50 €)Dostupno za dostavu
-
Autan
Sredstvo protiv komaraca Tropical100 ml, SprejUmjesto8,95 €12,45za Komad (1 l = 89,50 €)30 dana najbolja cijena: 8,95 €Dostupno za dostavu
Iz kataloga -
Off!
Sprej protiv insekata100 mlUmjesto4,95 €6,95za Komad (1 l = 49,50 €)30 dana najbolja cijena: 4,95 €Dostupno za dostavu
Iz kataloga -
Off!
Sredstvo protiv komaraca100 ml, PrskanjeUmjesto4,95 €6,95za Komad (1 l = 49,50 €)30 dana najbolja cijena: 4,95 €Dostupno za dostavu
Iz kataloga -
Autan
Sprej protiv insekata100 mlUmjesto6,95 €9,95za Komad (1 l = 69,50 €)30 dana najbolja cijena: 6,95 €Dostupno za dostavu
Iz kataloga -
Raid
Uređaj za zaštitu od insekata2 Kom., KomarciUmjesto8,95 €12,95za Komad (1 l = 213,10 €)30 dana najbolja cijena: 8,95 €Dostupno za dostavu
Iz kataloga -
Swissinno
Ultrazvučni rastjerivač životinjaUčinkovitost: 100 m²53,95 €za KomadDostupno za dostavu
-
Raid
Dodatno punjenje aparatića za komarce10 Kom., U zatvorenomUmjesto1,75 €2,45za Komad30 dana najbolja cijena: 1,75 €Dostupno za dostavu
Iz kataloga -
Raid
Dodatno punjenje aparatića za komarceMaks. područje primjene: 30 m², 240 hUmjesto5,95 €8,45za Komad30 dana najbolja cijena: 5,95 €Dostupno za dostavu
Iz kataloga -
Raid
Dodatno punjenje aparatića za komarce60 Kom., U zatvorenomUmjesto5,95 €8,45za Komad30 dana najbolja cijena: 5,95 €Dostupno za dostavu
Iz kataloga -
Raid
Dodatno punjenje aparatića za komarce36 ml, LavandaUmjesto8,45 €11,95za Komad (1 l = 234,72 €)30 dana najbolja cijena: 8,45 €Dostupno za dostavu
Iz kataloga -
Windhager
Uređaj za tjeranje životinja Guard SolarUčinkovitost: 60 m²38,95 €za KomadDostupno za dostavu
-
Prirodno gnojivo20 kg, Maks. područje primjene: 200 m²22,45 €za Komad (1 kg = 1,12 €)Dostupno za dostavu
-
Substral Celaflor
Granule protiv voluharica i krticaPrikladno za: Krtice i voluharice9,95 €za Komad (1 kg = 66,33 €)Dostupno za dostavu
-
Gloria
Uređaj za tlačno prskanje Prima 5Radni tlak: 3 bar, Plastika27,95 €za KomadDostupno za dostavu
-
Windhager
Tkanina za zaštitu od korovaPlastika, 5 x 2 m2 modela15,95 €za KomadDostupno za dostavu
-
Neptun
Uređaj za tlačno prskanje NSG 500Radni tlak: 3 bar, Plastika19,95 €za KomadDostupno za dostavu
-
Gloria
Uništavač korova bio Professional PlusTemperatura plamena: 1.000 °C39,95 €za KomadDostupno za dostavu
-
Windhager
Ultrazvučni rastjerivač životinja Guard BatterieUčinkovitost: 40 m²28,95 €za KomadDostupno za dostavu