Popis željenih proizvoda

Trake za popravak i izolacijske trake

(20 Proizvodi)

popis proizvoda

  • Tesa
    Izolacijska traka

    D x Š: 100 x 1,5 cm, Crne boje
    1,55 €
    za Komad (1 m = 0,16 €)
    Dostupno za dostavu
    Označi
    Tesa Izolacijska traka (D x Š: 100 x 1,5 cm, Crne boje)
  • 15,10 €
    za Komad (1 m = 3,02 €)
    Dostupno za dostavu
    Označi
    Tesa Protuklizna traka Anti Slip (D x Š: 5 m x 25 mm)
  • Tesa
    Izolacijska traka

    D x Š: 200 x 1,9 cm, Crne boje
    2,49 €
    za Komad (1 m = 0,12 €)
    Dostupno za dostavu
    Označi
    Tesa Izolacijska traka (D x Š: 200 x 1,9 cm, Crne boje)
  • Tesa
    Izolacijska traka

    Bijele boje, 20 m x 50 mm
    2  modela
    5,69 €
    za Komad (1 m = 0,28 €)
    Dostupno za dostavu
    Označi
    Tesa Izolacijska traka (Bijele boje, 20 m x 50 mm)
  • Tesa
    Protuklizna ljepljiva traka

    Prozirno-bijelo, 5 m x 25 mm
    12,49 €
    za Komad (1 m = 2,50 €)
    Dostupno za dostavu
    Označi
    Tesa Protuklizna ljepljiva traka (Prozirno-bijelo, 5 m x 25 mm)
  • Tesa
    Izolacijska traka

    D x Š: 200 x 1,9 cm, Plave boje
    2,49 €
    za Komad (1 m = 0,12 €)
    Dostupno za dostavu
    Označi
    Tesa Izolacijska traka (D x Š: 200 x 1,9 cm, Plave boje)
  • Tesa
    Protuklizna ljepljiva traka

    5 m x 50 mm, Crne boje
    26,15 €
    za Komad (1 m = 5,23 €)
    Dostupno za dostavu
    Označi
    Tesa Protuklizna ljepljiva traka (5 m x 50 mm, Crne boje)
  • Tesa
    Izolacijska traka

    D x Š: 100 x 1,5 cm, Crvene boje
    1,55 €
    za Komad (1 m = 0,16 €)
    Dostupno za dostavu
    Označi
    Tesa Izolacijska traka (D x Š: 100 x 1,5 cm, Crvene boje)
  • Tesa
    Izolacijska traka

    D x Š: 200 x 1,9 cm, Crvene boje
    2,49 €
    za Komad (1 m = 0,12 €)
    Dostupno za dostavu
    Označi
    Tesa Izolacijska traka (D x Š: 200 x 1,9 cm, Crvene boje)
  • Tesa
    Izolacijska traka

    D x Š: 100 x 1,5 mm, Plave boje
    1,55 €
    za Komad (1 m = 0,16 €)
    Dostupno za dostavu
    Označi
    Tesa Izolacijska traka (D x Š: 100 x 1,5 mm, Plave boje)
  • Tesa
    Izolacijska traka

    Crne boje, 20 m x 50 mm
    2  modela
    5,69 €
    za Komad (1 m = 0,28 €)
    Dostupno za dostavu
    Označi
    Tesa Izolacijska traka (Crne boje, 20 m x 50 mm)
  • 7,39 €
    za Komad (1 m = 0,07 €)
    Dostupno za dostavu
    Označi
    Tesa Traka za upozorenje (100 m x 80 mm)
  • Tesa
    Traka od tkanine

    50 mm x 20 m, Crvena
    14,49 €
    za Komad (1 m = 0,58 €)
    Dostupno za dostavu
    Označi
    Tesa Traka od tkanine (50 mm x 20 m, Crvena)
  • Tesa
    Izolacijska traka TesaFlex

    D x Š: 10 m x 15 mm, Bijela
    1,55 €
    za Komad (1 m = 0,16 €)
    Dostupno za dostavu
    Označi
    Tesa Izolacijska traka TesaFlex (D x Š: 10 m x 15 mm, Bijela)
  • 8,89 €
    za Komad (1 m = 1,78 €)
    Dostupno za dostavu
    Označi
    Tesa Dvostruka ljepljiva traka PRO (19 mm x 5 m, Crvena)
  • Tesa
    Izolacijska traka

    Bijela, D x Š: 20 m x 19 mm
    2,49 €
    za Komad (1 m = 0,12 €)
    Dostupno za dostavu
    Označi
    Tesa Izolacijska traka (Bijela, D x Š: 20 m x 19 mm)
  • Tesa
    Izolacijska traka Tesaflex

    D x Š: 20 m x 19 mm, Žutozelena
    2,49 €
    za Komad (1 m = 0,12 €)
    Dostupno za dostavu
    Označi
    Tesa Izolacijska traka Tesaflex (D x Š: 20 m x 19 mm, Žutozelena)
  • Tesa
    Izolacijska traka

    Crna, D x Š: 25 m x 19 mm
    3,45 €
    za Komad (1 m = 0,14 €)
    Dostupno za dostavu
    Označi
    Tesa Izolacijska traka (Crna, D x Š: 25 m x 19 mm)
  • Tesa
    Izolacijska traka

    Crna, D x Š: 25 m x 25 mm
    4,15 €
    za Komad (1 m = 0,17 €)
    Dostupno za dostavu
    Označi
    Tesa Izolacijska traka (Crna, D x Š: 25 m x 25 mm)
  • 18,29 €
    za Komad (1 m = 12,19 €)
    Dostupno za dostavu
    Označi
    Tesa Ultra Power Traka za popravke Under Water (1,5 m x 50 mm, Prozirna)