Biljke
(922 Proizvodi)popis proizvoda
-
Piardino
Planinska palmaChamaedorea elegans, Veličina tegle: 9 cm2,49 €za KomadDostupno za dostavu
-
SpathiphyllumSpathiphyllum, Veličina tegle: 17 cm, Bijele boje14,95 €za KomadDostupno za dostavu
-
Piardino
FitonijaFittonia verschaffeltii, Veličina tegle: 8,5 cm, Zelene boje2,89 €za KomadDostupno za dostavu
-
Piardino
Livistona chinensis u ukrasnoj tegli, s dekoracijamaVeličina tegle: 15 cm19,95 €za KomadDostupno za dostavu
-
Nortene
Geotekstil Geotex 50D x Š: 5 x 1,6 m, Polipropilen, 50 g/m²5,95 €za KomadDostupno za dostavu
-
Lučice luka SturonBotanički opis: Allium cepa, Berba: Lipanj, 1 kg3,59 €za Komad (1 kg = 3,59 €)Dostupno za dostavu
-
Lučice luka StuttgarterBotanički opis: Allium cepa, Berba: Lipanj, 1 kg3,79 €za Komad (1 kg = 3,79 €)Dostupno za dostavu
-
Lukovice proljetnog cvijeća Chionodoxa LuciliaeLjubičasta, Botanički opis: Chionodoxa, 10 Kom.3,59 €za KomadDostupno za dostavu
-
Lučice luka Red BaronBotanički opis: Allium cepa, Berba: Kolovoz, 1 kg3,79 €za Komad (1 kg = 3,79 €)Dostupno za dostavu
-
Lukovice proljetnog cvijeća Tulipan Double Early CilestaNarančasta, Crvena, Botanički opis: Tulipa, Broj cvjetnih lukovica: 7 Kom.6,59 €za KomadDostupno za dostavu
-
Lukovice proljetnog cvijeća Tulipan TriumphMješane boje, Botanički opis: Tulipa, Broj cvjetnih lukovica: 5 Kom.3,59 €za KomadDostupno za dostavu
-
Lukovice proljetnog cvijeća Ranunculus Asiaticus WhiteBijela, Botanički opis: Ranunculus, Broj cvjetnih lukovica: 10 Kom.4,69 €za KomadDostupno za dostavu
-
Substral
Travna smjesa za dosijavanje1 kg, 50 m²2 modela23,45 €za Komad (1 kg = 23,45 €)Dostupno za dostavu
-
Lukovice proljetnog cvijeća Fresia mixMješane boje, Botanički opis: Freesia, Broj cvjetnih lukovica: 8 Kom.3,59 €za KomadDostupno za dostavu
-
Gardol
Utična masa22,5 x 10,5 x 6,5 cm, Prikladno za: Svježe cvijeće2 modela3,45 €za KomadDostupno za dostavu
-
Lukovice proljetnog cvijeća AnemoneMješane boje, Botanički opis: Anemone, Broj cvjetnih lukovica: 10 Kom.3,59 €za KomadDostupno za dostavu
-
Substral
Mješavina za obnovu travnjaka nakon prozračivanja4 kg, Maks. područje primjene: 133 m²29,95 €za Komad (1 kg = 7,49 €)Dostupno za dostavu
-
Kiepenkerl Profi-Line
Sjeme za sjetvu lucerneVrijeme sjetve: Cjelogodišnje4 modela3,09 €za Komad (1 kg = 77,25 €)Dostupno za dostavu
-
Kiepenkerl
Sjeme povrća Medvjeđi lukBerba: Lipanj, Botanički opis: Allium ursimom2,99 €za KomadDostupno za dostavu
-
Lučice luka Majski srebrenacBotanički opis: Allium cepa, Berba: Lipanj, 1 kg3,89 €za Komad (1 kg = 3,89 €)Dostupno za dostavu
-
Substral
Sjeme za travu Robust1 kg, Sjemena dovoljno za: 50 m²22,95 €za Komad (1 kg = 22,95 €)Dostupno za dostavu
-
Substral
Travna smjesa za dosijavanje0,4 kg, 17 m² - 20 m²2 modela11,95 €za Komad (1 kg = 29,88 €)Dostupno za dostavu
-
Lukovice proljetnog cvijeća Fresia Dubbel MixedVišebojno, Botanički opis: Freesia, Broj cvjetnih lukovica: 15 Kom.5,49 €za KomadDostupno za dostavu
-
Lukovice proljetnog cvijeća Luk ukrasni Allium Purple SensationLjubičasta, Botanički opis: Allium, Broj cvjetnih lukovica: 5 Kom.4,99 €za KomadNije dostupno na webshopu
-
Lukovice proljetnog cvijeća Leucojum aestivumBijela, Botanički opis: Leucojum, Broj cvjetnih lukovica: 10 Kom.3,59 €za KomadDostupno za dostavu
-
Gardol
Utična masa22,5 x 10,5 x 6,5 cm, Prikladno za: Trockenblumen2 modela3,95 €za KomadDostupno za dostavu
-
Lukovice proljetnog cvijeća Hyacintoides Hispanica MixedVišebojno, Botanički opis: Hyacintoides, Broj cvjetnih lukovica: 10 Kom.6,29 €za KomadDostupno za dostavu
-
Lukovice proljetnog cvijeća Zumbul Orientalis WoodstockTamno crvena, Botanički opis: Hyacinthus, Broj cvjetnih lukovica: 5 Kom.6,39 €za KomadNije dostupno na webshopu
-
Lukovice proljetnog cvijeća Fritillaria imperialis AuroraNarančasta, Botanički opis: Fritillaria, Broj cvjetnih lukovica: 1 Kom.7,29 €za KomadDostupno za dostavu
-
Lukovice proljetnog cvijeća Fritillaria PersicaCrvena, Botanički opis: Fritillaria, Broj cvjetnih lukovica: 1 Kom.7,29 €za KomadDostupno za dostavu
-
Travna smjesa za dosijavanje Pika Plus2,5 kg, 150 m²21,95 €za Komad (1 kg = 8,78 €)Dostupno za dostavu
-
Lukovice proljetnog cvijeća Zumbul Orientalis Gipsy QueenNarančasta, Botanički opis: Hyacinthus, Broj cvjetnih lukovica: 5 Kom.6,39 €za KomadDostupno za dostavu
-
Lukovice proljetnog cvijeća Crocus Vernus Blue IceBijela, Plava, Botanički opis: Crocus, Broj cvjetnih lukovica: 10 Kom.5,79 €za KomadDostupno za dostavu
-
HomeOgarden
Sjeme povrća Ecosortia peršinZnačajke proizvoda: Moskrul 21,84 €za KomadDostupno za dostavu
-
Lukovice proljetnog cvijeća Ixia MixedMješana boja, Botanički opis: Ixia, Broj cvjetnih lukovica: 20 Kom.4,49 €za KomadDostupno za dostavu
-
Lukovice proljetnog cvijeća Zumbul Orientalis MixedMješane boje, Botanički opis: Hyacinthus, Broj cvjetnih lukovica: 5 Kom.6,39 €za KomadDostupno za dostavu
-
Lukovice proljetnog cvijeća Narcisa SalomeBijela, Botanički opis: Narcissus, Broj cvjetnih lukovica: 3 Kom.3,59 €za KomadDostupno za dostavu
-
Lukovice proljetnog cvijeća Double Early MondialBijela, Botanički opis: Tulipa, Broj cvjetnih lukovica: 7 Kom.6,59 €za KomadDostupno za dostavu
-
Lukovice proljetnog cvijeća Šafran Botanical MixedMješane boje, Botanički opis: Crocus, Broj cvjetnih lukovica: 10 Kom.3,59 €za KomadDostupno za dostavu
-
Lukovice proljetnog cvijeća Anemone Coronaria de Caen MixedMješane boje, Botanički opis: Anemone, Broj cvjetnih lukovica: 20 Kom.5,99 €za KomadDostupno za dostavu
-
Lukovice proljetnog cvijeća Zumbul Orientalis Jan BosCrvena, Botanički opis: Hyacinthus, Broj cvjetnih lukovica: 5 Kom.6,39 €za KomadDostupno za dostavu