Trave
(64 Proizvodi)popis proizvoda
-
Iz kataloga -
Substral
Travna smjesa za dosijavanje1 kg, 50 m²2 modela23,45 €za Komad (1 kg = 23,45 €)Dostupno za dostavu
-
Substral
Mješavina za obnovu travnjaka nakon prozračivanja4 kg, Maks. područje primjene: 133 m²29,95 €za Komad (1 kg = 7,49 €)Dostupno za dostavu
-
Substral
Sjeme za travu Robust1 kg, Sjemena dovoljno za: 50 m²22,95 €za Komad (1 kg = 22,95 €)Dostupno za dostavu
-
Substral
Travna smjesa za dosijavanje0,4 kg, 17 m² - 20 m²2 modela11,95 €za Komad (1 kg = 29,88 €)Dostupno za dostavu
-
Travna smjesa za dosijavanje Pika Plus2,5 kg, 150 m²19,90 €za Komad (1 kg = 7,96 €)Dostupno za dostavu
Iz kataloga -
Sjeme trave za sjenovite položaje Osoja1 kg, 40 m²10,46 €za Komad (1 kg = 10,46 €)Dostupno za dostavu